011 244 0873 Radno vreme: Pon-Pet 10-18h, sub 10-14h
Filteri

D-Link micro USB bežični adapter DWA-172

DWA-172, bežični, USB, 802.11a/b/g,802.11b/g,802.11n,802.11ac, Vrsta priključaka RJ45, Broj priključaka 1, micor USB bežični adapter

DWA-172, Wireless AC 600 Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface, WPS, podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8, rotirajuča anten

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: Kina
3.639,63 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

power adapter

power adapter for AT-TQ3600

power adapter for AT-TQ3600

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: Kina
2.467,58 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

PCI bežični adapter Asus PCE-N10

PCE-N10, bežični, PCIe, 802.11b/g,802.11n, Vrsta priključaka antenski konektor SMA, Broj priključaka 1

Wireless-N150 PCI Express Adapter PCE-N10, bežični, PCIe, 802.11b/g,802.11n, Vrsta priključaka antenski konektor SMA, Broj priključaka 1

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: Kina
2.042,59 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

Triton 19" razvodni panel, RAB-PD-X10-A1, 14x Euro

Triton razvodni panel (PDU) 19", 14 x Euro. Max. 10A. C14 ulaz.

Triton razvodni panel (PDU) 19", 14 x Euro. Max. 10A. C14 ulaz.

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: Triton
5.482,66 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

D-Link DCS-935L mrežna kamera za video nadzor

Bežična HD kamera s podrškom za 802.11AC i ugrađenim mikrofonom. Dodano IR osvjetljenje omogućava snimanje i nadzor u uvjetima potpunog mraka.

Bežična HD kamera s podrškom za 802.11AC i ugrađenim mikrofonom. Dodano IR osvjetljenje omogućava snimanje i nadzor u uslovima potpunog mraka. Zbog mogućnosti komunikacije s ostal

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: DLink
10.951,40 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

Wireless Range Extender RP-N12

RP-N12, ADSL/Cable/Wireless Router, LAN 1x 10/100Mbps, 802.11n, Napajanje unutrašnje, Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge

AUS RP-N12 , Wireless-N300 Range Extender / Access Point / Media Bridge.2 x eksterna antena 2 dB za bolju pokrivenost. Laka instalacija preko WPS dugmeta. Roaming assist funkcija za automastsko prebac

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: Kina
3.871,94 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

Intellinet FE Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) MM 2km

506502, žični, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), RJ45, 10/100Base-T, Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Vrsta priključaka LC, Maksimalna udaljenost 2 km, Broj priključaka 1

506502, žični, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), RJ45, 10/100Base-T, Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Vrsta priključaka LC, Maksimalna u

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: INTELLINET
5.925,74 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

D-Link DHP-P601AV powerline adapter (2 kom DHP-P508AV) za prijenos signala Giga Ethernet LAN mreže preko naponskih kabela tj. strujne mreže. 1x 10/100 Mbps, s dodatnom utičnicom (ne gubite utičnicu), QoS za VoIP, Video streaming

D-Link DHP-P601AV powerline adapter (2 kom DHP-P508AV) za prenos signala Giga Ethernet LAN mreže preko naponskih kablova tj. strujne mreže. 1x 10/100/1000 Mbps, s dodatnom utičnicom (ne gubit

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: Kina
9.847,06 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

Vent jedinica krovna, 2 vent. + termostat, RAB-CH-X03-X3

Ventilatorska jedinica, Opis Krovna ventilatorska jedinica s termostatom s dva ventilatora.

Ventilatorska jedinica, Opis Krovna ventilatorska jedinica s termostatom s dva ventilatora.

  • Funkcije
  • na lageru
  • Brend: Kina
11.124,24 DIN Oceni i osvoji popustDodaj u korpu

Made Of Wood -> HIT

AKCIJE I POPUSTI